Konferencja – Od uwielbienia do przebudzenia

Jak uwielbiać z mocą Królestwa, przełamując wszelkie ograniczenia?

Jak dojść do miejsca, gdy Twoje życie będzie niosło ogień przebudzenia?

Dustin Smith wraz z zespołem Here be Lions wiosną odwiedzą Polskę. Będą gośćmi podczas konferencji w Kościele Chwały w Warszawie, prowadząc potężne uwielbienie oraz usługując nauczaniem, które poprowadzi nas w kolejny wymiar objawienia Bożej chwały i budowania ołtarza uwielbienia w naszym życiu.

Pieśni Here Be Lions, zarówno rozpalające w nas miłość do Jezusa, jak i te, które pobudzają  do walki z duchowym przeciwnikiem – niosą to samo przesłanie: Tylko Pan jest godzien chwały.

Wierzę, że gdy ludzie zobaczą kim naprawdę jest Bóg, nie będą mogli powstrzymać się od głośnego i potężnego uwielbienia Go! (Dustin Smith)

W sobotę wieczorem odbędzie się otwarty koncert uwielbienia z udziałem zespołów Sound of Glory i Here be Lions.

Serdecznie zapraszamy każdą osobę, która pragnie poszerzyć objawienie na temat uwielbienia i nieść ogień przebudzenia w prywatnym życiu i w swoim kościele! Zapraszamy każdego, bez względu na staż, denominację czy rodzaj pełnionej służby!

Dustin Smith –
lider uwielbienia i autor piosenek, związany z wytwórnią Integrity Music, którego pragnieniem jest oglądać narody rozpalone pasją do uwielbienia. Dzięki nieustającej miłości do Boga i Jego ludzi, swoją muzyką jest w stanie wykraczać poza granice denominacyjne. Cechuje go postawa oddawania Bogu wszelkiej chwały, sięgająca ponad wiek, rasę, kolor skóry i wyznanie. Dustin jest mężem i ojcem trójki dzieci. Początki jego służby związane są z kościołem w Kansas City (World Revival Church), w którym miało miejsce potężne przebudzenie. Po latach prowadzenia uwielbienia w tym kościele, rozpoczął służbę międzynarodową, podróżując po całym świecie, gdzie rozpala ogień przebudzenia w sercach wierzących.

W jego dorobku znajdują się albumy takie jak: Healing Waters, Open the Floodgates, Everything Inside Me i You Are the Fire, który został wydany ponownie z Integrity Music jako Rushing Waters.

Here Be Lions to zespół z siedzibą w Nashville, w stanie Tennessee. Więcej informacji na temat zespołu znajdziecie na stronie: https://www.herebelions.org/

Sound of Glory jest służbą uwielbienia w Kościele Chwały w Warszawie. Przez ich niekonwencjonalną muzykę, dynamizm i prorocze uwielbienie możesz doświadczyć obecności Ducha Świętego i prawdziwie spotkać się z Żywym Bogiem.

Pastor Tom Trout
– długoletni pastor w kościele World Revival Church w Kansas City, obecnie pełni funkcję pastora dla członków zespołu Here Be Lions. Stanowi część służby HBL „Be Fierce Ministry”, która sięga mężczyzn w Ciele Chrystusa na całym świecie, jest autorem wielu nauczań, blogów, prowadzi lekcje biblijne w Faith Alive Bible College w Kanadzie.

Miejsce:

• Siedziba Kościoła Chwały, ul. Skibicka 5, Warszawa-Okęcie

Czas:

• 13 kwietnia (PIĄTEK)
    – 9:00-12.00 – wykłady w SBL (otwarte dla każdego, koszt 15 zł/ osoby)
    – 19:30-21:30 – modlitwa Kościoła Chwały z udziałem gości
  • 14 kwietnia (SOBOTA) – koszt uczestnictwa 30 zł/os. / dzieci 0-12 lat – bezpłatnie, dzieci 13-17 lat: 15 zł
    – 10:30-13:30 – 2 sesje nauczające – Dustin Smith
    – 13:30-14:00 – przerwa
    – 14:00-16:00 – popołudniowa sesja nauczająca – pastor Marcin Podżorski
    – 16:00-18:00 – przerwa obiadowa
    – 18:00-22:00 – wieczorny koncert Here Be Lions i Sound of Glory