Konferencja – Kraków w ogniu dla Jezusa

Kościół Chwały zaprasza na konferencję „Kraków w ogniu dla Jezusa”, która odbędzie się 9 czerwca 2018 r. w godz. 11.00-20.00 w hotelu Holiday Inn w Krakowie, ul Wielopole 4.

Ta konferencja jest wyrazem naszego pragnienia, aby Boży ogień przebudzenia rozpalił każdego z nas, kościoły, nasz kraj i sięgnął Europy. Kontynuujemy cykl konferencji rozpoczęty w Katowicach. Wierzymy, że cała Polska będzie płonęła dla Pana Jezusa. W każdym mieście Bóg wzywa swój lud do głębszego powierzenia swojego życia Panu Jezusowi. Nadchodzi czas powołania do służby radykalnych Bożych posłańców i chrzczenia ich ogniem Ducha Świętego.

Jeśli pragniesz wypełnienia Bożych marzeń w Twoim życiu, przyjedź na konferencję, zetkniesz się z prawdziwym Bożym działaniem i swoim duchowym przeznaczeniem. Będziesz mógł usłyszeć Słowo Boże uwolnione na ten czas dla Twojego życia.

Podczas konferencji odbędą się 3 sesje nauczające prowadzone przez pastora Marcina Podżorskiego oraz pastora Nobina Samsona.

O godz. 17:00 zapraszamy wszystkich spragnionych dotyku Bożego na „Koncert dla Krakowa” zespołu Sound of Glory. Oczekujemy potężnego działania Ducha Świętego: uzdrowień, nawróceń, uwolnień, chrzczenia Duchem Świętym i mocą do zwycięskiego, radykalnego życia!

Pastor Marcin Podżorski – założyciel i główny przywódca chrześcijańskiego Kościoła Chwały. Człowiek wielkiej wizji, wiary i pionierskiego ducha, niosący apostolskie przesłanie do kościoła. Jego służba wywiera wpływ na wielu pastorów i liderów chrześcijańskich, rozpalając w nich ogień powołania i zwycięskiego życia. Inicjator seminariów dla wierzących zaangażowanych w pracę kościołów lokalnych: Szkoła Służby oraz twórca Szkoły Bożych Liderów, w której prowadzi wykłady.

Nobin Samson – założyciel i pastor dynamicznie rozwijającego się kościoła New Dawn w Londynie jest jednocześnie uznanym, międzynarodowym mówcą w służbie proroka. Powołany przez Boga, by wprowadzał kościół w rzeczywistą obecność Ducha Świętego, od lat, podróżując po całym świecie, usługuje słowem proroczym i uzdrowieńczą mocą Boga. Pomimo młodego wieku, dysponuje szerokim doświadczeniem, ucząc i udzielając ze swego daru innym liderom i przywódcom chrześcijańskim.

Plan dnia:

11.00-13:00 – I sesja (2h) / Pastor Marcin Podżorski
13:00-13:30 – przerwa (30 min)
13:30-14:30 – II sesja (1h) / Pastor Nobin Samson
14:30-14:45 – przerwa (15 min)
14:45-15:45 – III sesja (1h) / Pastor Nobin Samson
15:45-17:00 – przerwa
17:00-20:00 – koncert Sound of Glory z usługą Pastora Marcina Podżorskiego

Rejestracja i informacje:

Opłata konferencyjna:

• Koszt udziału w konferencji: 30 zł/osobę (nie zapewniamy poczęstunku). W cenę wliczony jest udział w koncercie.
  • Koszt udziału w koncercie (bez uczestnictwa w konferencji): 15 zł / osobę (dzieci: bezpłatnie)

Adres konferencji:

• Hotel Holiday Inn w Krakowie, ul Wielopole 4.

Zobacz reportaż z poprzedniej konferencji w Katowicach: