Konferencja – Katowice w ogniu dla Jezusa

Kościół Chwały zaprasza na konferencję „Katowice w ogniu dla Jezusa”, które odbędzie się 24 lutego 2018 r. w godz. 11.00-19.00 w hotelu Angelo w Katowicach.

Ta konferencja jest wyrazem naszego pragnienia, aby Boży ogień przebudzenia rozpalił każdego z nas, kościoły, nasz kraj i sięgnął Europy. Zaczyna się nowy czas wylania Bożego Ducha i manifestacji Jego mocy. Przygotuj się na ten czas i stań się jednym z jego użytecznych narzędzi!

Podczas konferencji odbędą się 4 sesje nauczające prowadzone przez pastora Marcina Podżorskiego oraz Davida Ndlovu.

Równolegle do sesji nauczających odbędą się spotkania dla dzieci – „Dzieci w akcji” prowadzone przez Elę Panek – lidera służbę dziecięcej Kościoła Chwały.

Pastor Marcin Podżorski – założyciel i główny przywódca chrześcijańskiego Kościoła Chwały. Człowiek wielkiej wizji, wiary i pionierskiego ducha, niosący apostolskie przesłanie do kościoła. Jego służba wywiera wpływ na wielu pastorów i liderów chrześcijańskich, rozpalając w nich ogień powołania i zwycięskiego życia. Inicjator seminariów dla wierzących zaangażowanych w pracę kościołów lokalnych: Szkoła Służby oraz twórca Szkoły Bożych Liderów, w której prowadzi wykłady.

David Ndlovu – pastor rozwijającego się kościoła w Południowej Afryce jest unikalnym darem proroczym dla Ciała Chrystusa. Jego posługa jest skierowana zarówno do całych kościołów jak i poszczególnych chrześcijan. Cechuje się dużą precyzją i trafnością wypowiadanego słowa proroczego. Pastor już kilkakrotnie gościł w naszym kraju i za każdym razem jego pobyt wpływał na całe zgromadzenia oraz życie poszczególnych wierzących pomagając im odnaleźć kierunek i prowadzenie Ducha Świętego.

Jeśli pragniesz uwolnić pełnię swojego potencjału w Chrystusie, przyjedź!

Rejestracja i informacje:

• Tel: 22 846 87 59 | kom. 534 827 836
  • office@kosciolchwaly.pl
  • Szczegóły dotyczące planu spotkań zostaną podane wkrótce!

Opłata konferencyjna:

• 40 zł (w opłatę wliczone jest kawa i gorący posiłek)

Adres konferencji:

• Hotel Angelo, ul. Sokolska 24, Katowice