David Ndlovu w Warszawie

Spotkanie z pastorem Davidem Ndlovu z RPA

David Ndlovu – pastor rozwijającego się kościoła w Południowej Afryce jest unikalnym darem proroczym dla Ciała Chrystusa. Jego posługa jest skierowana zarówno do całych kościołów jak i poszczególnych chrześcijan. Cechuje się dużą precyzją i trafnością wypowiadanego słowa proroczego. Już kilkakrotnie gościł w naszym kraju i za każdym razem jego pobyt radykalnie wpływał na zgromadzenia i życie pojedynczych wierzących pomagając im odnaleźć kierunek oraz prowadzenie Ducha Świętego.

W niedzielę 25 lutego pastor Ndlovu znów odwiedzi Warszawę i będzie usługiwał podczas nabożeństwa Kościoła Chwały! Nie strać tej wyjątkowej okazji, by skorzystać z daru proroczego dla kościoła.

Gorąco zapraszamy wszystkich, którzy pragną rzeczywistego Bożego dotyku, przełomu i odnowy!
Przyjdź sam i zaproś innych!

Więcej informacji:
tel.: 22 828 50 90, faks: 22 828 50 91