III edycja Szkoły Służby

W dniach 28-29 czerwca 2019 odbędzie się trzecia edycja Szkoły Służby.

Kościół Chwały serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w trzeciej edycji Szkoły Służby. To wyjątkowe dwa dni intensywnego treningu duchowego: modlitwy, głoszonego Słowa Bożego i uwielbienia przeznaczone dla wszystkich wierzących, czynnie zaangażowanych w pracę kościołów lokalnych, placówek misyjnych i innych grup budujących Ciało Chrystusa.

Szkoła Służby to odpowiedź dla Ciebie na ten sezon. Bóg chce wyzwolić passę zwycięstw nad Twoim życiem, zabrać cię z miejsca pustyni duchowej i wprowadzić do miejsca błogosławieństwa oraz prawdziwego owocowania.

Tematem przewodnim zjazdu jest: „Chrzest duchem zwycięstwa”

Wieczorem 29.06 od godz. 20:00 zapraszamy do udziału w kolejnym otwartym wydarzeniu organizowanym dla mieszkańców Warszawy w cyklu „Noc w kościele”. Uwielbienie poprowadzi Sound of Glory. W programie m.in. potężne świadectwa działania Boga i modlitwa o zbawienie i uzdrowienie. To wspaniała okazja do osobistego poznania Boga, pogłębienia swojej pasji dla niego i odebrania namaszczenia do przełomu w dziedzinie uzdrowienia.

Głoszący:

• Marcin Podżorski
  • Janusz Szarzec
  • Agnieszka Onyszczuk
  • Marta Wróbel

Miejsce:

• ul. Skibicka 5 | Warszawa-Okęcie (Siedziba Kościoła Chwały)
  • W trakcie spotkań zapewniamy opiekę nad dziećmi.

Plan zjazdu:

Piątek:

• 10.30-14:00 I część
  • 14:00-15:00 przerwa obiadowa
  • 15:00-17.30 II część
  • 19.30 nabożeństwo modlitewne Kościoła Chwały – Transmisja online

Sobota:

• 10.30-14:00 III część
  • 14:00-15:00 przerwa obiadowa
  • 15:00-16.00 IV część
  • 16:00-16:15 przerwa kawowa
  • 16:15-17:45 spotkanie z usługą o ludzi (Słowo i modlitwa)
  • 20:00-24:00 wydarzenie „Noc w kościele” (otwarte dla osób spoza Szkoły Służby)

Koszty uczestnictwa:

• Uczestnictwo w Szkole jest odpłatne i kosztuje 50 zł za dwa dni zjazdu (w cenie jest poczęstunek w formie ciepłego dania). Istnieje możliwość udziału w jednym dniu Szkoły; koszt: 30 zł.
  • Opłata za udział w transmisji LIVE ze spotkań: 35 zł / dwa dni szkoły (z możliwością dostępu do archiwum nagrań).

Zapisy oraz informacje w biurze Kościoła Chwały lub online:

• Możesz zarejestrować się bezpośrednio w biurze:
  • Rejestracja do udziału w transmisji: